O nas

Szanowni Państwo!

W dobie popularności instakacji  fotowoltaicznych na rynku pojawiło się wiele firm wykorzystujących niewiedzę, zaufanie czy potrzebę oszczędności klientów. Poniżej prezentujemy dowody na to, iż jesteśmy profesjonalną, rzetelną firmą z dużym doświadczeniem. Prosimy nas sprawdzić!

1.  Działamy na rynku od czerwca 2019 roku

2. W tym okresie wykonaliśmy ponad 500 instalacji.

3. Jesteśmy firmą lokalną. Nasze instalacje znajdziecie Państwo na dachach domów od Jasła po Ustrzyki Dolne. Zapraszamy do naszej siedziby w Klimkówce.

4.Na naszej stronie znajdą Państwo zdjęcia wybranych realizacji. Możemy podzielić się referencjami od naszych licznych klientów.

5. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych komponentach renomowanych firm.

6. Posiadamy  zawartą umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej  z sumą gwarancyjną w wysokości  1 mln zł

7.Udzielamy gwarancji na okres 36 miesięcy na wykonane roboty montażowe  oraz gwarancji na zamontowane urządzenia zgodnie z gwarancjami producentów. 

8. Za wykonanie instalacji płatność następuje przelewem po zakończenia montażu, bezusterkowym odbiorze i próbnym uruchomieniu instalacji.

9. Gwarantujemy profesjonalną instalację oraz zabezpieczenie modułów fotowoltaicznych przed różnymi czynnikami, które mogą wywołać pożar. Wykonujemy uzgodnienia z rzeczoznawcą ds. bezpieczeństwa PPOŻ.

Oprócz wiedzy i fachowości, oferujemy naszym klientom kompleksowość! Zapewniamy całościowe przygotowanie elektrowni słonecznej – od projektu, aż po przyłączenie do sieci i związane z tym wszelkie administracyjne procedury. Nasz klient otrzymuje elektrownię fotowoltaiczną gotową do działania!

Działamy na terenie województwa Podkarpackiego. Instalujemy gotowe systemy fotowoltaiczne. Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa  Klimatu i Środowiska program „Mój prąd” będzie kontynuowany w 2021 roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku rozszerzamy naszą ofertę o pompy ciepła oraz kotły elektrodowe. To efektywne i ekonomiczne rozwiązania stale zyskujące na popularności.

Fotowoltaika Krosno pomaga w finansowaniu zakupu własnej instalacji fotowoltaicznej dla domu, gospodarstwa rolnego lub firmy. Współpracujemy z Bankiem Spółdzielczym Rymanów dzięki czemu zakup instalacji fotowoltaicznej można sfinansować atrakcyjnym kredytem lub leasingiem.

Kredyt EKOLOGICZNY w BS Rymanów to łatwy sposób finansowania przedsięwzięć polegających na zakupie nie tylko instalacji fotowoltaicznej ale także innych towarów i urządzeń ekologicznych. O szczegóły proszę pytać naszych doradców.

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Korzystając z programu „Czyste Powietrze” możesz zyskać zwrot części poniesionych kosztów.

W ramach programu „Czyste Powietrze” pomożemy wypełnić wniosek i załatwić niezbędne formalności związane z ubieganiem się o dotację na termomodernizację budynku. Sprawdź co możesz zyskać!