O nas

Od projektu po serwis!
Oprócz wiedzy i fachowości, oferujemy naszym klientom kompleksowość! Zapewniamy całościowe przygotowanie elektrowni słonecznej – od projektu, aż po przyłączenie do sieci i związane z tym wszelkie administracyjne procedury. Nasz klient otrzymuje elektrownię fotowoltaiczną gotową do działania!

Działamy na terenie województwa Podkarpackiego. Instalujemy gotowe systemy fotowoltaiczne. Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa  Klimatu i Środowiska program „Mój prąd” będzie kontynuowany w 2021 roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku rozszerzamy naszą ofertę o pompy ciepła oraz kotły elektrodowe. To efektywne i ekonomiczne rozwiązania stale zyskujące na popularności.

Fotowoltaika Krosno pomaga w finansowaniu zakupu własnej instalacji fotowoltaicznej dla domu, gospodarstwa rolnego lub firmy. Współpracujemy z Bankiem Spółdzielczym Rymanów dzięki czemu zakup instalacji fotowoltaicznej można sfinansować atrakcyjnym kredytem lub leasingiem.

Kredyt EKOLOGICZNY w BS Rymanów to łatwy sposób finansowania przedsięwzięć polegających na zakupie nie tylko instalacji fotowoltaicznej ale także innych towarów i urządzeń ekologicznych. O szczegóły proszę pytać naszych doradców.

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Korzystając z programu „Czyste Powietrze” możesz zyskać zwrot części poniesionych kosztów.

W ramach programu „Czyste Powietrze” pomożemy wypełnić wniosek i załatwić niezbędne formalności związane z ubieganiem się o dotację na termomodernizację budynku. Sprawdź co możesz zyskać!